facebook pixel

atsiliepimai

Sąmoninga tėvystė ir emocinė vaikų gerovė – tai tos pagrindinės ašys, kurias išskirčiau Renatos mokymuose. Pokalbiai su Renata gilūs, empatiški ir įkvepiantys ieškoti tinkamų kelių ir vidinių atsakymų. Renata dalijasi savo patirtimi ir taip pat remiasi šimtais informacijos šaltinių, knygų, kurias ji ryte ryja ir labai puikiai pritaiko ir perteikia savo mokymuose. Nuo jos sklinda ramybė ir darna, o laikas praleistas su ja – tikra dovana sau.

 

Austė, Belgija
My conscious parenting started through you. My gratitude for all that you have offered me is infinite. Thank you for being such an extraordinary person!

 

Katia, Belgija
Renatos įrašai labai informatyvūs, apie dalykus, apie kuriuos ne visada susimąstydavau, labai man padėjo suprasti save ir mano didžiąją dukrą – kodėl jos toks elgesys ir kas tai skatina. AČIŪ LABAI. Tavo darbas yra labai reikalingas, jis padeda tėvams susivokti, atrasti naujų kelių, priartėti prie vaiko, būti ir tėvais, ir draugais!

 

Vilma, JK
Esu labai dėkinga Renatai už įžvalgas ir pagalbą keliaujant motinystės keliu. Ji visada suteikia minčių apmąstymui ir padeda peržvelgti savo kasdienybę būnant mama nauju kampu. Labai patinka praktiniai patarimai, jaučiasi, kad Renata viską išbando pati, tad pasidalinimai būna labai tikri, iš gyvenimo. Patinka paliečiami psichologiniai aspektai bei problemų sprendimo galimybės. Tavo, Renata, talentas yra dalintis, žinios ir palaikymas tėvystės procese padės dar daug tėvų!!!

 

Kristina, Lietuva
Radau ir perklausiau Renatos įrašus FB tik kai pati susilaikiau dukrytes. Jie iš karto patraukė dėmesį visiems tėvams aktualiomis temomis, išdėstytomis paprastai, sklandžiai, su daug pavyzdžių: kaip auklėti sąmoningai, kaip išauginti pasitikinčius savimi vaikus, kaip visame šitame procese nepamiršti savęs ir skirti dėmesio visų pirma sau. Atrodo paprasta ir intuityvu? O man pasirodė, kad tokie paprasti dalykai nėra intuityvus, tai visgi yra nuolatinis darbas su….savimi! (ne su savo vaikais!

 

Laura, Belgija
Norėtume padėkoti Jums už FB paruoštas ir išgyventas diskusijas gyvenimo klausimais. Jūsų pasidalinimas savo patirtimi, verčia susimastyti apie savo sprendimų pasekmes. Pokalbiai apie paprastus dalykus, kurie liečia tėvus, vaikus ir jų tarpusavio santykius, aktualūs visais laikais. Jūsų transliuojamas monologas, gana greitai įtraukia klausytoją ( žiūrėtoją) į diskusiją su savimi. Transliuojamas situacijas išgyvename visi, tačiau mūsų veiksmai ir pasekmės būna skirtingi. Tai labai įdomu. Ačiū Jums.

 

Jūratė ir Romualdas, Lietuva
It was lovely to work with Renata and gain some fresh perspective on parenting, not only for me personally, but also for my children.

 

Stephanie, Belgija
Renata gave me strength when I most needed it, she just sat through all of it with me.

 

Sophie, Prancūzija